ANA SAYFA HABERLER KAMPANYALAR GALERİ İLETİŞİM
MENU

WEB SİTE REFERANSLARI

www.yasarhocam.com
www.tasarlar.com.tr 
www.gozubenli.com 
www.boluticaretrehberi.net
www.gozubenlisigorta.com
www.ceyhanrehabilitasyon.com
www.vetasistani.com
www.ocakpetrol.com
www.payasyeniyontem.com
www.cevikdenetim.com
www.seckinrehabilitasyon.com.tr

 


ONLINE SAYAÇ
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Tekil3
Ayrıntı

Master Bilgisayar Dörtyol HATAY (KABLOSUZ İNTERNET DÖRTYOL'DA )
 
 
BulutNET Network Kablolu-Kablosuz Ağ sistemleri Çözümleri
          

                  Antwifi de Telefon Hattı Yok, Taahhüd Yok, Sabit Ücret Yok. Aktivasyon Ücreti Yok. Ay sonunda süpriz Fatura Yok. Aylık 50 TL ye 6Mbit'e kadar, 60TL ye 8Mbit'e kadar ve 12Mbit'e kadar 70 TL. internet Evinizde. Metropol şehirlerde kullanılan Kablosuz (WiFi) internet Sistemini AntWifi Master Bilgisayar Dörtyol'a Getiriyor. Her zaman yenilikçi düşüncelerimizle İlçemiz Dörtyol'a yenilikleri taşımaya devam edeceğiz.
 
Nedir bu kablosuz (WiFi) internet sistemi?

             Fiber Altyapımız sayesinde kullanıcılara hız problemi yaşatmadan İlçemiz Dörtyol'un Stabil noktalarına kurduğumuz Kablosuz vericiler ve Kullanıcının binasına kuracağımız alıcı ile iki nokta arası veri aktarımı sayesinde interneti kablosuz bir şekilde kullanıcıya yüksek hızda tranferini sağlıyoruz. Binadan indirdiğimiz Cat6 Kablosu ile kullanıcının evine takacağımız AccessPoint sayesinde Kullanıcı ev veya iş yerinde kablosuz olarak internetini kullanabiliyor.

 
 
Avantajları :
  • Daha düşük fiyata daha kaliteli hizmet alıyorsunuz.

  • Kullanıcının evine kadar kablo kullanılmadığı için kablolarda oluşabilecek kopma, oksitlenme, hat zayıflaması, hattan düşmeler, altyapı sorunlarından dolayı hizmet verilmeme gibi sorunlar olmayacağından kullanıcılara daha kaliteli hizmet ve internet sunuyoruz.

  • Kullanmadığınız aylar için internet parası ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Örneğin, yazın yaylaya yada tatile gittiğinizde o ay için ödeme yapmadığınızda hattınız otomatik donduruluyor. tatilinizden döndüğünüzde ön ödemeli olduğu için ödeme yaptığınızda hattınız anında açılıp internet kullanmaya devam ediyorsunuz. siz yokken internetiniz faturalanmaya devam etmiyor.

  • Ön ödemeli tarife olduğundan fatuda derdiniz yok. Ay sonunda veya internetinizi kapattırdığınızda süpriz faturalarla karşılaşmıyorsunuz.

  • Telefon hattı kullanma şartı yok.

  • Taahhüt yok.

  • Sabit ücret Yok.

Dezavantajları:
Avantajı çok, Dez avantajı yoktur.
 
 
Master Bilgisayar Btk tarafından yetkilendirilmiş ANTVVİFİ'nin Dörtyol Acentasıdır.
 
 
 
  Powered By  BestMaster    Copyright © 2002 - 2021