ANA SAYFA HABERLER KAMPANYALAR GALERİ İLETİŞİM
MENU

WEB SİTE REFERANSLARI

www.yasarhocam.com
www.tasarlar.com.tr 
www.gozubenli.com 
www.boluticaretrehberi.net
www.gozubenlisigorta.com
www.ceyhanrehabilitasyon.com
www.vetasistani.com
www.ocakpetrol.com
www.payasyeniyontem.com
www.cevikdenetim.com
www.seckinrehabilitasyon.com.tr

 


ONLINE SAYAÇ
Aktif Ziyaretçi 2
Bugün Tekil3
Ayrıntı

Master Bilgisayar Dörtyol HATAY (Metro internet Nedir? )
  Metro Ethernet olarak adlandırılan, günümüzde kullanılan ADSL ve VDSL hizmetlerine nazaran çok daha hızlı ve gelişmiş bir internet altyapısıyla müşterilerin hizmetine sunulmuş internet altyapısıdır.. Peki Metro Ethernet nedir? ADSL ve VDSL hizmetleriyle farkı nedir? Kimler kullanmalı? 

Metro Ethernet ne demek?

Metro Ethernet; öncelikli olarak orta ve büyük ölçekli şirketler olmak üzere, internet kullanımının yoğun olarak yapıldığı yerlerde tercih edilebilen kurumsal bir internet hizmetidir.
 
Metro Ethernet, fiber optik kablolar üzerinden müşteriye ayrı bir hat tanımlanarak sağlanır. Müşterinin tercihine göre, 5 Mbit/sn ile 50Gbit/sn arasında simetrik veri gönderim imkanına sahiptir.

ADSL ve VDSL ile farkı nedir?

Metro Ethernet, internet kullanımının yoğun olduğu yerlerde kullanılan bir kurumsal internet hizmetidir. ADSL ve VDSL hizmetlerine bakış en büyük farkı, bağlantının fiber optik kablolar üzerinden yüksek bant genişliğinde simetrik olarak sağlanıyor olmasıdır.
 
Fiber optik kablolar sayesinde, çok düşük gecikme oranları ve yüksek indirme ve yükleme hızlarına erişilir. Aynı zamanda simetrik bağlantı ile internet hattında darboğaz yaşanmaz.
 
Bu hizmetten yararlananlar; klasik xDSL çözümlerinden ziyade özel tahsis edilen hat ile bağlandıklarından, normal kullanıcıların yaşadığı yavaşlama ve kesinti gibi problemlerden etkilenmezler.

AntWifi Dörtyol bayisi Master Bilgisayar BulutNET (Bulut Network Sistemleri ) olarak Metro Ethernet altyapımız ile Size bu hizmeti Kablosuz olarak sunmaktayız. İnternet Hizmeti alırken bunları da göz önünde bulundurarak tercihinizi yapmanızı öneririz. Ayrıca kurulumdan kullanıma her türlü hizmet anlayışımızın detaylarımız (Antwifi Dörtyol İşçilik ve Hizmet Farkımız )sayfamızı tıklayarak öğrenebilirsiniz.
  Powered By  BestMaster    Copyright © 2002 - 2021